Podpora pečujících o autistické děti

Nadační fond AutTalk jsme založili na základě naší osobní zkušenosti. Můj 13ti letý bráška Radovan je totiž autista. Dodnes vůbec nemluví a vyžaduje neustálou péči. Díky němu víme, jak je péče o autistu nesmírně náročná, a proto jsme se rozhodli, že chceme pomáhat rodinám, které postihl podobný osud.

Posláním našeho fondu je nejen o autismu mluvit, ale hlavně podporovat pečující a usnadňovat jim jejich nelehký každodenní život. Fond poskytuje přímou finanční podporu rodinám, ale i organizacím působícím v oblasti autismu. Také organizujeme setkávání jak rodičů, tak i organizací, nebo online webináře a diskuzní fóra.

Z naší zkušenosti je pro rodiny nejdůležitější vědomí, že v tom nejsou sami.

Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové

Cílem fondu je nejen o autismu mluvit, ale hlavně podporovat pečující a usnadňovat jim jejich nelehký každodenní život. Fond tedy poskytuje přímou finanční podporu rodinám, ale i organizacím působícím v oblasti autismu. Organizujeme také setkávání jak rodičů, tak i organizací, nebo online webináře a diskuzní fóra. Z naší zkušenosti je pro rodiny nejdůležitější vědomí, že v tom nejsou sami.
Z celého srdce za tuto možnost děkujeme!Zpět

 

DMS AUTTALK 30
DMS AUTTALK 60
DMS AUTTALK 90
87 777

Organizace: Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové

https://auttalk.cz

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců