Objetí je víc než hračka

Dobré víly už 5 let individuálně pomáhájí dětem ze středočeských dětských domovů. Každý týden se s dětmi potkávájí v jejich „domovech“.

Víme, co mají rády, z čeho mají radost, co je trápí. Známe příběh každého „ze našich“ dětí. Dáváme jim svůj čas, lásku a pozornost – tedy ty nejcennější hodnoty, které máme. Pomáháme s přípravou do školy a rozvíjím je v tom, co je baví. Společně se vzděláváme, posilujeme jejich samostatnost a sebedůvěru. To, co děti prožily, neovlivníme, ale posláním projektu je, aby uvěřily, že mohou být v životě šťastné.

Děti v ústavní péči často trpí citovou deprivací. Oblečení a hračky je nespasí – děti potřebují lásku a objetí. Tyhle obzvlášť.

„Naší vizí je posílat Víly do každého dětského domova.„

Dobré víly dětem, z.s.

Pravidelnými návštěvami,osobním,přátelským přístupem a individuální podporou dáváme dětem z dětských domovů to nejcennější–čas,pozornost a lásku.Pomáháme jim s přípravou do školy a rozvíjíme je v tom,co je baví.Společně s dětmi se vzděláváme a posilujeme jejich sebedůvěru.Pomáháme také pěstounským a neúplným rodinám.Jsme přesvědčeni, že i sebemenší podpora,ať už morální nebo finanční,může být velkou pomocí.
To,co děti prožily,neovlivníme,ale chceme,aby uvěřily,že mohou být v životě šťastné.Zpět

 

DMS DOBREVILY 30
DMS DOBREVILY 60
DMS DOBREVILY 90
87 777

Organizace: Dobré víly dětem, z.s.

www.dobrevily.cz

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců