Radio Proglas

Radio Proglas vysílá bez reklam. Zcela se spoléhá na dary posluchačů; ukázalo se to jako dobrá volba. Posluchači oceňují, že je během poslechu neruší reklamní spoty. Pro redakci znamená velkou úlevu, že není nucena řešit etické problémy, které by mohly být spojeny s vysíláním reklam na produkty, o jejichž kvalitách by redaktoři nebyli skutečně přesvědčeni. Veřejnosti se Proglas představuje jako rozhlasová stanice pro celou rodinu, kladoucí důraz na křesťanské hodnoty. Každý člen rodiny by měl ve vysílání najít své pořady. Proglas oslovuje lidi prosté i vzdělané, obyvatele venkova i velkých měst. Řada pořadů je obecně kulturních, náboženské programy nejsou pouze katolické a na jejich výrobě se podílejí křesťané z mnoha denominací a církví a řada lidí dobré vůle bez ohledu na vyznání.

Nadační fond Radia Proglas

Nadační fond Radia Proglas shromažďuje prostředky, aby mohl podporovat provoz, rozvoj a vysílání nezávislé rozhlasové stanice Radio Proglas, která v souladu se svým posláním vykonává veřejně prospěšnou činnost.
Za dobu své čtyřiadvacetileté existence se Radiu Proglas podařilo vybudovat profesionální zázemí s několika regionálními studii. Prostřednictvím analogového i digitálního vysílání pokrývá více než 60 % našeho území. Ministerstvo kultury ji řadí mezi subjekty s kulturní a veřejnou službou.Zpět

 

DMS PROGLAS 30
DMS PROGLAS 60
DMS PROGLAS 90
87 777

Organizace: Nadační fond Radia Proglas

https://www.proglas.cz/

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců