Kryštůfek záchranář dětem 2016

Prvním pilířem projektu je pomoc dětem, které se ocitnou v péči záchranářů. Pro děti bývá ošetřování a transport na palubě sanitního vozu mnohdy velmi stresující záležitostí. Stejně tak okamžiky, kdy se ocitnou na oddělení urgentního příjmu v nemocnici.
Přinést malým pacientům alespoň trochu radosti, zabavit je a zmenšit jejich strach, to jsou hlavní myšlenky projektu. Pomáhá při tom plyšová hračka, mající podobu malého záchranáře, která je k dispozici doktorům, sestrám a dalším sanitárním pracovníkům. Hračku dávají zejména dětem, jež jsou vážně nemocné či zraněné, nebo bez doprovodu svých rodičů. Plyšová hračka pak dítě provází i během jeho další léčby v nemocnici.
Druhým pilířem je podpora zdravotnického vzdělávání dětí.

Nadační fond Kryštůfek

Účelem nadačního fondu je podpora zdravotnického vzdělání dětí a dále pomoc dětem, které se ocitnou v péči záchranářů. Jde například o znalosti první pomoci a resuscitace, o schopnosti jak se zachovat v krizových situacích a o další základní zdravotnické dovednosti. Účelem nadačního fondu je rovněž podporovat organizace, které jsou do zdravotnické záchranné pomoci zapojeny.Zpět

 

DMS KRYSTUFEK 30
DMS KRYSTUFEK 60
DMS KRYSTUFEK 90
87 777

Organizace: Nadační fond Kryštůfek

www.krystufek-zachranar.cz

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců


projekty