Nominujte Osobnost, která Vás přivedla k filantropii

Den dárců, který připadá na 29. listopadu, se blíží, a s ním také dvě velké novinky. Poprvé vyhlásíme Osobnost nadačního sektoru, o které budou hlasovat členové Fóra dárců. A také cenu veřejnosti s názvem Osobnost, která mě přivedla k filantropii.

Široká veřejnost může nominovat osobnost až do 9. října, od 10. do 20. října pak bude moci tu největší osobnost vybrat ve veřejném hlasování.

Vzpomeňte, která osobnost z české, ale i světové filantropické scény byla pro vás příkladem, který vás přiměl začít nějakým způsobem pomáhat, darovat, pečovat, dobrovolničit. 

Může to být osobnost z historie i ryzí současnosti, osobnost z neziskového sektoru, ale i filozof, lékař, podnikatel, spisovatel, vědec, zakladatel nadace, majitel firmy, učitel, váš hrdina, nebo jen přirozená lidská autorita. Můžete nominovat osobnosti známé, i osobnosti z vašeho okolí. 

Ve Fóru dárců si myslíme, že právě Den dárců je ideální čas těmto lidem, kteří svým příkladem k dobru přivedli vás i vás i vás, důstojně poděkovat.

 

Těšíme se již nyní na vaše nominace, nominační formulář naleznete ZDE: https://www.donorsforum.cz/ceny-fora-darcu-2/osobnost-ktera-me-privedla-k-filantropii.html

 

Další z rubriky Aktuality