Sbírka pro sirotka Honzíka

Sbírka pro sirotka Jana Škobise

Nadace Truck HELP byla založena v roce 2003 s cílem pomoci dětem, kterým nelítostný osud sebral jednoho z rodičů. Které už si nikdy nemohou vychutnat plnohodnotnou láskyplnou náruč otce, jehož povoláním bylo řízení nákladního vozidla nebo autobusu.
Z konta nadace není čerpána žádná částka spojená s jejím provozem, její pomoc je přímá pozůstalým rodinám formou pravidelného měsíčního příspěvku. Hospodaření nadace je takzvaně zcela průhledné na transparentním účtu u Raiffeisen banky  www.rb.cz, číslo účtu 1399088001/5500. Hlavními přispěvovateli nadace Truck HELP jsou společnosti podnikající v ČR v rezortu nákladní dopravy.

Získané finanční prostředky z došlých DMS budou použity na mimořádnou podporu pro Honzíka Škobise. Ten v říjnu 2011, ve věku 7 let, ztratil i svou matku, která zemřela po dlouhodobém boji s rakovinou. Tatínka Honzík nikdy nepoznal, narodil se měsíc po jeho smrti. Martin Škobis zahynul při opravě defektu na pneumatice svého kamionu. Z důvodu laxního přístupu od zaměstnavatele tak dlouho čekal na pomoc, až se rozhodl opravit si to sám. Bohužel v tu chvíli jel maďarský řidič kamionu, který měl v krvi 1,66 promile alkoholu, a Martina Škobise doslova roztrhal na silnici. O Honzíka se stará sestra Lucie, která v době úmrtí maminky měla před sebou ještě rok střední školy. Po mamince zbyly velké dluhy, protože z důvodu těžké nemoci i mateřské dovolené nebyla schopna na Ostravsku sehnat práci.
Získané finanční prostředky budou použity na zlepšení života pro Honzíka, na jeho oblečení, vybavení do školy a na sportovní nebo vzdělávací programy.
Zpět

 

DMS TRUCKHELP 30
DMS TRUCKHELP 60
DMS TRUCKHELP 90
87 777

Organizace: Nadace Truck HELP

http://www.nadacetruckhelp.cz
0 dms.

Aktuální ­ NEOFICIÁLNÍ stav za poslední­ dva měsíce

[ DMS TRUCKHELP ] kvě›ten 16 dms
[ DMS TRUCKHELP ] duben 24 dms

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců