#UKAŽKOULE

#UKAŽKOULE! a pošli nám částku podle svých možností. Snažíme se získat finanční prostředky, díky kterým budou moct více než tři desítky handicapovaných sportovců aktivně sportovat. Trénovat. Účastnit se tuzemských turnajů. Vyjet za zápasy do zahraničí.
Jdeme na to přímočaře, protože nemáme co ztratit. Můžeme jen získat a spolu s námi můžeš získat i ty. V první řadě dobrý pocit. Taky jistotu, že prostředky plně využijeme ve prospěch handicapovaných, kteří se přes své postižení rozhodli být aktivní.
Boccia [boča] je náš milovaný sport. Je to sportovní aktivita podobná francouzskému pétanque. Je určená lidem s těžkým tělesným postižením, kteří žijí na vozíku. Hráči ve hře používají dobře uchopitelné kožené koule dvojí barvy – červené a modré. Boccia je náš život!

Handicap Sport Club Havířov

Jsme komunita nadšených lidí spojená bocciou. Dáváme lidem možnost znovu vyhrávat. Vyboccujeme z řady!

Klub nabízí sportovní vyžití pro sportovce s postižením a je největším a nejúspěšnějším sportovní klubem v České republice zaměřeným na bocciu. Stará se o tři desítky sportovců z celé Moravy s vrozeným těžkým handicapem nebo po vážném úrazu. V jeho dresu hraje 6 českých reprezentantů, jsou mezi nimi i účastníci paralympijských her.Zpět

 

DMS UKAZKOULE 30
DMS UKAZKOULE 60
DMS UKAZKOULE 90
87 777

Organizace: Handicap Sport Club Havířov

www.ukaz-koule.cz

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců


projekty