Pomoc lidem s onemocněním roztroušenou sklerózou mozkomíšní

„Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou a jejich blízkým žít kvalitní a plnohodnotný život.“

DMS je určena na podporu činnosti Unie ROSKA, která už 30 let pomáhá nemocným s roztroušenou sklerózou (RS) a jejich blízkým. Pacientům s RS je nablízku jako jediná taková organizace napříč celou Českou republikou, a to díky pobočným spolkům ve všech krajích. Nemocní zde naleznou cvičební místnosti, prostory pro internetový PC klub, jazykové kurzy, ale i společenské vyžití.
Pořádáme akce, kterých se účastní nejen pacienti s RS, ale i rodinní příslušníci a přátelé, bez jejichž pomoci se občas neobejdeme. Žijeme stejné života jako ostatní, ale velmi často musíme překonávat více překážek. Proto je Vaše podpora pro nás velmi významná a děkujeme za ni.

Unie ROSKA - česká MS společnost, z.s.

Unie ROSKA-česká MS společnost, je pacientská organizace, která pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou mozkomíšní žít kvalitní a plnohodnotný život. Má celorepublikovou působnost ve všech 14 krajích ČR. Regionální organizace ROSKA organizují rehabilitační aktivity a slouží jako kontaktní místa poskytující kompletní sociální a pracovně právní poradenství včetně konkrétní pomoci. Unie ROSKA vydávání knižní publikace, osvětové a edukační materiály, je aktivním členem mezinárodních MS organizací.Zpět

 

DMS ROSKA 30
DMS ROSKA 60
DMS ROSKA 90
87 777

Organizace: Unie ROSKA - česká MS společnost, z.s.

https://www.roska.eu

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců