Linka seniorů

Jeden hovor může zachránit lidský život.

Každý den a již čtrnáctým rokem je k dispozici anonymní a bezplatná telefonická krizová pomoc pro seniory, pečující o seniory a osoby v krizi.
Na Lince seniorů 800 200 007800 200 007 mají volající k dispozici důvěrný prostor pro sdílení svých pocitů, průvodce náročnou životní situací a nabídku smysluplných kontaktů na další služby a instituce. Linka seniorů podporuje aktivní, nezávislý a důstojný život svých klientů. Jediný hovor na lince dokáže změnit lidský život...

"Ještě že existujete, to bych neměl už nikoho!" Cítili jste se někdy celým světem opuštění? Přesně takový je pocit mnoha starých lidí, kteří na Linku seniorů volají. Mluví o ztrátě svého milovaného partnera, o postupném "odcházení" svých přátel, o ubývání sil a také o ztrátě naděje. Na lince mohou o tom všem mluvit beze strachu. Jsou vždy respektováni a se zájmem jim naslouchají lidé s dlouholetými odbornými zkušenostmi. Společně pak hledají cestu z bludného kruhu samoty a jiných těžkých krizových situací. Na sluchátku Linky seniorů je tak často slyšet "hovor s vámi mi dal znovu naději, změnil mi život".

Příběhy, které se Lince seniorů řeší, napsal sám život. Každý z nás či našich blízkých se může dostat do podobné situace. Je dobré vědět, kam se obrátit.

Podpořte tuto smysluplnou a potřebnou službu pro seniory, jejíž kvalita je bezesporu prokázána nepřetržitou čtrnáctiletou existencí a 30 000 hovory ročně.

Prostředky z DMS budou plně využity na provoz Linky seniorů.

Elpida, o.p.s.

Organizace pomáhá seniorům stát se samozřejmou, sebevědomou a respektovanou součástí společnosti.Zpět

 

DMS LINKASENIORU 30
DMS LINKASENIORU 60
DMS LINKASENIORU 90
87 777

Organizace: Elpida, o.p.s.

http://www.elpida.cz

Aktuální ­ NEOFICIÁLNÍ stav za poslední­ dva měsíce

[ DMS LINKASENIORU ] říjen 2 dms
[ DMS LINKASENIORU ] září 3 dms

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců