Veřejnost

Je DMS jediný způsob, jak přispívat organizacím na dobrou věc?

Ne, ale je nejjednodušší pro zasílání menších částek, dále můžete neziskové organizace podpořit také online platebními nástroji na www.darujspravne.cz.

Pravidelně se mi strhává každý měsíc DMS a již o tuto službu nemám zájem. Jak si mám trvalou DMS podporu deaktivovat?

Trvalou DMS podporu si můžete ZDARMA kdykoli deaktivovat zasláním SMS zprávy ve tvaru: STOP HESLOPROJEKTU na telefonní číslo 87 777 nebo STOP ALL na telefonní číslo 87 777. Vzápětí Vám bude Trvalá DMS podpora deaktivována, potvrzení o deaktivaci obdržíte pomocí bezplatné SMS..

Kolik dárcovských SMS můžu poslat?

Můžete posílat neomezené množství dárcovských SMS.

Zaplatím i SMS, kterou pošlu nesprávně?

Účtovány jsou pouze SMS zaslané správně, ve správném tvaru. V případě, že byl konkrétní DMS projekt ukončen, SMS měla chybný formát nebo nebyla z technických důvodů přijata, nebude klientovi účtován žádný poplatek.

DMS mi nelze zaslat, čím to může být?

Pravděpodobně máte zakázáno zasílání Premium SMS/DMS, nemáte dostatečný kredit, nebo máte vyčerpaný limit pro Premium SMS/DMS. Pro více informací kontaktujte svého operátora.

Kolik trvalé DMS podpory si můžu aktivovat?

Trvalou DMS podporu si můžete aktivovat u neomezeného počtu DMS hesel v různých cenových hladinách. U konkrétního DMS hesla si ovšem trvalou DMS podporu můžete aktivovat pouze jednou v jedné cenové hladině.

Je dárcovská SMS určena pouze některým projektům?

Ne, pokud organizace splňuje všechny požadavky a předloží požadované dokumenty, může se ucházet o zahrnutí do projektu Dárcovská SMS.

Jak si ověřím, že zaslaná dárcovská SMS přišla vybranému projektu?

Po odeslání dárcovské SMS Vám obratem přijde potvrzovací SMS zpráva s textem k uvedenému projektu.

Co vás zajímá?