PRO MATĚJE

Z opakující se angíny se po standardní operaci mandlí Matějova diagnóza proměnila na stav silného poškození mozku. Nejvíc bolí, že se to celé stát nemuselo ....

Matěj to nevzdal a byl v tomto stavu předán rodičům do domácí péče, která je extrémně náročná, zejména tím, že je nepřetržitá. A tak tedy tam kde již síly maminky Matěje nestačí, rodiče se obrací na péči odborných asistentek.

Po tom všem čím Matěj prošel a stále prochází, je ale domácí péče jediným dostupným řešením k tomu, aby mohl Matěj nadále žít alespoň trochu důstojně.

Matýsek dokáže projevit radost i smutek z některých věcí a dokáže dávat najevo, že je rád, že stále žije a že je doma. I díky Vám může žít Matěj důstojněji v domácím prostředí s námi a může čekat, zdali věda nenalezne způsob, jak mu více pomoci.

Pro Matějovy rodiče představuje příspěvek na Matýskovo speciální sbírkové konto tu největší pomoc. Díky příspěvkům od dárců jsou schopni poskytnout Matýskovi kvalitní domácí péči a nakoupit zdravotní pomůcky, které Matýsek životně nutně potřebuje. Ani jednu z těchto věcí nehradí zdravotní pojišťovna.

Moře potřebné pomoci se však skládá i z malých kapek a tak jakýkoliv finanční příspěvek vrací Matýskovi naději a rodičům víru, že další měsíce budou mít jeho péči z čeho platit.

Celý příběh Matěje a jeho rodiny si můžete přečíst na www.promateje.cz.

PRO MATĚJE, z.s.

Posláním organizace je pomáhat rodinám s dětmi s těžkým poškozením zdraví, zejména rodinám s dětmi v komatu, aktuální cíl - pomoc pro Matěje Kociána.Zpět

 

DMS MATEJ 30
DMS MATEJ 60
DMS MATEJ 90
87 777

Organizace: PRO MATĚJE, z.s.

http://www.promateje.cz

Děkujeme

 

 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Informace o trvalé podpoře zde . Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců